Echipa
MANAGEMENT
Felicia Filip

Director general

Emil Pantelimon

Comunicare

Mădălina Cioacă

Director Adjunct

Valentin Racoveanu

Director Adjunct

CANTO
Adriana Gheorghișor
Andreea Iftimescu
Andrei Mihalcea
Andrei Petre
Bogdan Lupea
Bogdan Podlovski
Daniel Pascariu
Daniela Bucșan
Daniela Cârstea
Diana Hurja
Fang Shuang
Gjergji Mani
Jonathan Alexandru
Lorena Sanda
Lucia Racoveanu-Cușa

+ Regie Scenă

Mădălina Constantinescu
Maria Alexievici

+ Atelierele ”Micul Artist” – musical

Mircea Ene
Mirela Dumitrescu
Oana Maria Șerban
Oriana Bârlădeanu
Radu Ion
Raluca Oprea
Rodica Bunea
Ștefan Lamatic
Valentin Racoveanu
Vicențiu Țăranu
Virginia Stamate
BALET
Alexandra Emma Trincă
Alexandru Chiș
Alexandru Ducan
Alyn Arhire
Ana Maria Badea
Andreea Soare

Șef Serviciu BALET

Andrei Ardeleanu
Andrei Nicolae
Cătălin Caracaș

Coordonator Departament Balet

Consuela Crăciun
Cristina Babalâc
Daniel Manea
Delia Luca
Diana Năstase
Dragoș Andruță
Elena Chiriță
Ionuț Picincu

+ Atelierele ”Micul Artist” – street dance

Mihai Pricope

+ Atelierele ”Micul Artist” – dansuri populare

Natalia Birău

Secretar Departament Balet

Robert Ștefu
Sabina Chirilă

+ COORDONATOR MAGAZIN

+ Atelierele ”Micul Artist”

Ștefan Tănase
Teodora Badea
Theodora Marin (Munteanu)

+ Atelierele ”Micul Artist”

Tiberiu Mihai
Vicențiu Popescu
ACTORI
Alexandra Giurca
Andreea Corneanu

+ Atelierele ”Micul Artist” – actorie

Andreea Moustache
Călina Epuran
Cătălin Seimeanu
Corina Ivanov
Ioana Rufu

+ Atelierele ”Micul Artist” – actorie

Loreta Neculai

+ Atelierele ”Micul Artist” – pantomimă

Valentino Tiron
DIRIJORI
Alexandru Ilie

Șef Serviciu Studii Muzicale

Gheorghe Iliuță
PIANISTI ACOMPANIATORI
Abel-Edison Corban
Marius Groza
Mihaela Neacșu
ORCHESTRA
Alexandra Pascaru – violoncel
Alina Horez – vioară
Amalia Aldea – flaut
Ana Maria Nicolae – violă
Anca Sinaci – vioară
Bogdan Mavroean – clarinet
Bogdan Vasile – clarinet
Cosmin Vasilache – corn
Cristina Cincan – oboi
Daniela Tudor – vioară
Emese Achim – Violoncel
Emilia Botezatu – vioară
Georgiana Țane – vioară
Manuela Luciana Slave – oboi
Manuela Mureșan – oboi
Marius Limban – vioară
Mihai Boboiescu – fagot
Paul Luculescu – percuție
Petra Pană – flaut
Petru Sfabu – corn
Roxana Cioran – vioară
Vlad Dănilă – fagot
TEHNIC SCENA
Adrian Gohoreanu

Șef Mașinist

Alexandru Aspricioiu

Proiecție Video

Alexandru Sprânceană

Operator Sunet

Ambrus Krisztina

Șef producție + Coordonator Make Up

Andrei Marin

Operator Sunet

Bogdan Dumitrache

Operator Sunet

Bogdan Zamfir

Operator Sunet

Cristian Loviște

Operator Sunet

Cristina Grama

Cabinieră

Daniela Stanciu

Make Up Artist

Dorin Popovici

Coordonator Tehnic Scenă

Georgeta Trifan

Costumieră

Ion Matei

Mașinist

Ionuț Matei

Mașinist

Irina Furdui

Șef Producție

Jenica Condrea

Cabinieră

Nicoleta Petre

Make Up Artist

Oana Rainer

Regie Scenă

Radu Loviște

Operator Lumini

Raluca Popovici

Make Up Artist

Ștefania Iacob

Recuziter

Traian Marin

Maestru lumini

Vena Runceanu

Recuziter

COMUNICARE
Adina Iacob

PR ONLINE și Atelierele ”Micul Artist” – comunicare

Alex Tamazlicaru

MONTAJ VIDEO

Alexandra Pandelescu

Aplicație + Online

Alexandra Zărnescu

Coordonator Sala Mare

Andrada Popa

Copywritter

Angelica Baciu

Atelierele ”Micul Artist” – cor

Cătălina Constantin

Coordonator Abonamente

Cristina Anculete

Atelierele ”Micul Artist” – fotografie + ceramică

Dana Andronie

Coordonator Logistic Atelierele ”Micul Artist”

Elena Iorgulescu

Atelierele ”Micul Artist” – Cor Junior

Ioana Marinescu

”Atelierele Micul Artist” – scriere creativă

Iris Pencu

PROMOTER MAGAZIN

Iulia Toea Mureșan

SECRETAR MUZICAL + COPYWRITTER

Jaqueline Bratu

Atelierele ”Micul Artist” – balet

Laetitia Nicolescu

ORGANIZATOR SPECTACOLE + ESCAPE ROOM + Atelierele ”Micul Artist”

Mădălin Guruianu

ȘEF BIROU ORGANIZARE, PROMOVARE și MARKETING

+ Atelierele ”Micul Artist” –   Debate și P4C

Mădălina Maxim

Atelierele ”Micul Artist” – cor

Marius Portik

Coordonare Servicii Foto / Video

Mihai Grăjdeanu

Atelierele ”Micul Artist” – benzi desenate

Miriam Crăciun

ORGANIZATOR SPECTACOLE

Nae Șovăială

Atelierele ”Micul Artist” – oratorie

Raluca Bârsan

COORDONATOR MAGAZIN

Roxana Pencu

COORDONATOR Voluntari și ”Zi de Naștere la OCC”

Vera Stoian

Atelierele ”Micul Artist”- step

FINANTE-CONTABILITATE
Dorina Duca

Economist / Casier

Elena Cursaru

Contabil Șef

Letiția Teodorescu

Economist

Radu Cioacă

Șef Birou financiar-contabil

JURIDIC
Mihai Vasile

Consilier juridic

RESURSE UMANE
Mariana Ochenatu
Oana Cristina Vasilescu
Vlad Teodorescu
ADMINISTRATIV
Alexandru Pantelimon

Șef Serviciu Tehnic Administrativ

Ambrus Levente

Administrator

Antigona Pastia

Asistent Manager

Constantin Partal

Electrician

Cornel Iacob

Șofer

Cristina Moroșanu

Plasatoare

Doina Scintee

Secretar Tehnic-Administrativ

Georgeta Preda

Plasatoare

Lucia Dragomir

Plasatoare

Mirela Ghioldiș

Plasatoare

Petra Stoian

Plasatoare

Viorel Ghioldiș

TEHNICIAN

Zamfira Costăchiță

Plasatoare