Echipa
MANAGEMENT
Felicia Filip

Director general

Emil Pantelimon

Comunicare

Mădălina Cioacă

Director Adjunct

Valentin Racoveanu

Director Adjunct

CANTO
Andreea Iftimescu
Andrei Mihalcea
Andrei Petre
Bogdan Lupea
Bogdan Podlovski
Daniel Pascariu
Daniela Cârstea
Fang Shuang
Gjergji Mani
Oana Maria Șerban
Radu Ion
Raluca Oprea
Ștefan Lamatic
Vicențiu Țăranu
Virginia Stamate
BALET
Alexandru Chiș
Alexandru Ducan
Alyn Arhire
Amyra Badro
Ana Maria Badea
Andreea Mirea
Andreea Soare

Șef Serviciu BALET

Andrei Ardeleanu
Andrei Nicolae
Cătălin Caracaș

Coordonator Departament Balet

Cătălin Țîrcovnicu
Consuela Crăciun
Cristian Danu
Cristina Babalâc
Cristina Opincaru

Maestru balet

Daniel Manea

Asistent Coregrafie + regie scena

Delia Luca
Diana Năstase
Dragoș Andruță
Elena Chiriță
Eliisa Nenonen
Emily Fung
Ionuț Picincu

+ Atelierele ”Micul Artist” – street dance

Jessica Peters
Maria Șerbănoiu
Marius Dura
Marius Grosu

Maestru balet

Mihaela Anica
Mihai Pricope

+ Atelierele ”Micul Artist” – dansuri populare

Natalia Birău

Secretar Departament Balet

Robert Ștefu
Sabina Chirilă

+ COORDONATOR MAGAZIN

+ Atelierele ”Micul Artist”

Ștefan Tănase
Theodora Munteanu

+ Atelierele ”Micul Artist”

Tiberiu Pepenică
DIRIJORI
Alexandru Ilie

Șef Serviciu Studii Muzicale

Gheorghe Iliuță
PIANISTI ACOMPANIATORI
Abel-Edison Corban
Andreea Archip
Marius Groza
Mihaela Neacșu
ORCHESTRA
Alexandra Pascaru – violoncel
Alina Horez – vioară
Amalia Aldea – flaut
Ana Maria Nicolae – violă
Anca Sinaci – vioară
Bogdan Mavroean – clarinet
Bogdan Vasile – clarinet
Cosmin Vasilache – corn
Cristina Cincan – oboi
Daniela Tudor – vioară
Emese Achim – Violoncel
Emilia Botezatu – vioară
Eugen Ionescu – vioară
Georgiana Țane – vioară
Luciana Lucanu – violă
Manuela Luciana Slave – oboi
Marius Limban – vioară
Mihai Boboiescu – fagot
Paul Luculescu – percuție
Petra Hriban – flaut
Petru Sfabu – corn
Roxana Cioran – vioară
Vlad Dănilă – fagot
TEHNIC SCENA
Adrian Gohoreanu

Șef Mașinist

Alexandru Aspricioiu

Proiecție Video

Alexandru Neacșu

Sonorizare

Alexandru Sprânceană

Operator Sunet

Ambrus Krisztina

Șef producție + Coordonator Make Up

Ambrus Levente

Artist plastic

Ana Ghinea

Costume

Andrei Marin

Operator Sunet

Anne Marie Tudorache

Make up

Antonio Mincă

Regie scenă

Bogdan Dumitrache

Operator Sunet

Bogdan Zamfir

Operator Sunet

Cătălin Maxim

Operator Lumini

Cătălin Rusu

Mașinist

Claudia Ciobanu

Regie scenă

Cristian Loviște

Operator Sunet

Daniela Stanciu

Make Up Artist

Dorin Popovici

Coordonator Tehnic Scenă

Geanina Rizea

Costume

Ioana Runceanu

Recuzită

Ion Matei

Mașinist

Ionuț Matei

Mașinist

Irina Furdui

Șef Producție

Jenica Condrea

Cabinieră

Mădălina Croitoru

Make up Artist

Marian Dumitrescu

Mașinist

Nicoleta Petre

Make Up Artist

Oana Rainer

Regie Scenă

Radu Loviște

Operator Lumini

Raluca Popovici

Make Up Artist

Rodica Dumitru

Costume

Sorin Vintilă

Operator lumini

Ștefania Iacob

Recuziter

Traian Marin

Maestru lumini

Valentin Ivan

Mașinist

Vena Runceanu

Recuziter

COMUNICARE
Adina Iacob

PR ONLINE și Atelierele ”Micul Artist” – comunicare

Alex Tamazlicaru

MONTAJ VIDEO

Alexandra Pandelescu

Aplicație + Online

Alexandra Zărnescu

Coordonator Sala Mare

Alexandru Zob

+ Atelier „Micul artist” – improvizație

Andrada Popa

Copywritter

Andreea Corneanu

+ Atelierele ”Micul Artist” – actorie

Angelica Baciu

Atelierele ”Micul Artist” – cor

Cătălina Constantin

Coordonator Abonamente

Cristina Anculete

Atelierele ”Micul Artist” – fotografie + ceramică

Dana Andronie

Coordonator Logistic Atelierele ”Micul Artist”

Diana Ioana Dănilă

Laboratorul de Păpuși

Elena Iorgulescu

Atelierele ”Micul Artist” – Cor Junior

Ioana Marinescu

”Atelierele Micul Artist” – scriere creativă

Ioana Rufu

+ Atelierele ”Micul Artist” – actorie

Iris Pencu

PROMOTER MAGAZIN

Iulia Toea Mureșan

SECRETAR MUZICAL + COPYWRITTER

Jaqueline Bratu

Atelierele ”Micul Artist” – balet

Laetitia Nicolescu

ORGANIZATOR SPECTACOLE + ESCAPE ROOM + Atelierele ”Micul Artist”

Loreta Neculai

+ Atelierele ”Micul Artist” – pantomimă

Mădălin Guruianu

ȘEF BIROU ORGANIZARE, PROMOVARE și MARKETING

+ Atelierele ”Micul Artist” –   Debate și P4C

Mădălina Maxim

Atelierele ”Micul Artist” – cor

Maria Alexievici

+ Atelierele ”Micul Artist” – musical

Marius Portik

Coordonare Servicii Foto / Video

Mihai Grăjdeanu

Atelierele ”Micul Artist” – benzi desenate

Miriam Aldea

ORGANIZATOR SPECTACOLE

Nae Șovăială

Atelierele ”Micul Artist” – oratorie

Raluca Bârsan

COORDONATOR MAGAZIN

Roxana Pencu

COORDONATOR Voluntari și ”Zi de Naștere la OCC”

Vera Stoian

Atelierele ”Micul Artist”- step

FINANTE-CONTABILITATE
Dorina Duca

Economist / Casier

Elena Cursaru

Contabil Șef

Letiția Teodorescu

Economist

Mariana Ochenatu
Radu Cioacă

Șef Birou financiar-contabil

JURIDIC
Mihai Vasile

Consilier juridic

RESURSE UMANE
Cătălina Urzică
Oana Cristina Vasilescu
Vlad Teodorescu
ADMINISTRATIV
Alexandru Pantelimon

Șef Serviciu Tehnic Administrativ

Antigona Pastia

Asistent Manager

Cătălin Tălpășanu

Asistent Administrativ

Cornel Iacob

Șofer

Cristina Moroșanu

Plasatoare

Daniel Selea

Șofer

Doina Scintee

Administrator

Gabi Petrică

Plasatoare

Georgeta Preda

Plasatoare

Lucia Dragomir

Plasatoare

Mirela Ghioldiș

Plasatoare

Petra Stoian

Plasatoare

Petre Pătrășescu
Ștefania Roșu

Plasatoare

Tovi Runceanu

Întreținere

Vasile Istrate

Întreținere

Viorel Ghioldiș

TEHNICIAN